Slyšeli jste již někdy o tom, jak podvody v katastru připravili lidi o tisíce korun? Na podvody v katastru se dá často přijít až po velmi dlouhé době, kdy je zločinec někde dobře ukryt a uvedení věci do pořádku stojí majitele nemovitosti řadu sil a financí vynaložených na únavné soudní řízení. Přečtěte si více o tom, jak se dá před podvody v katastru chránit.

Zavolejte si na podvody v katastru psa ochranáře

Založení žádosti o změnu v listu vlastnictví nebo zaplombování nemovitosti nemá úřad povinnost hlásit písemně. Příběhy podvedených tak nejčastěji hovoří o tom, jak bylo s jejich majetkem manipulováno na základě zfalšovaných dokumentů a jak se o něčem takovém dozvěděli ve chvíli, kdy byl samotný zločinec již někde daleko za kopečky.

Podvody v katastru mohou mít navíc různorodý charakter. Vašim majetkem může se zfalšovanými dokumenty kdokoliv ručit kvůli půjčce a může je dále prodávat. Takové situace jsou vůbec nejhorší, protože jsou v nich nachytaní dva. Nejen vy samotní, ale i člověk, který nemovitost v dobré vůli koupil.

A kdo vám tedy před podvody v katastru může pomoct? Zavolejte si k ruce psa ochranáře. Více o službě se dočtete níže.

Podvody v katastru se vám s hlídacím psem vyhnou

Hlídací pes katastru je funkce, která se snaží zabránit, aby byly podvody v katastru tak snadno proveditelné. Hlídací pes každý den kontroluje vámi vybrané nemovitosti a upozorní vás pokaždé, když se s vašim majetkem začne cokoliv dít. Během každé žádosti je totiž nemovitost tzv. zaplombována, dokud o ní není rozhodnuto. A to je právě ten nejzazší čas, kdy je ještě možné podvody v katastru podchytit a neoprávněné žádosti stáhnout.

Chraňte svůj majetek i vy díky službě, která stojí několik stovek měsíčně. Věřte tomu, že se jedná jen o zlomek toho, co byste vydali za soudní proces. Hlídací pes bude nad vašimi nemovitostmi neúprosně bdít. Tak neváhejte a udělejte si objednávku služby, které vás budou před podvody v katastru efektivně chránit.

Vyvíjí společnost Baraja.cz Využívá technologii Vue.js